آیا شما هم جزو اون دسته آدم هایی بودین که همیشه ذوق و استعداد هنری داشتین و به دنبال راه‌هایی برای کسب درآمد اضافی هستین؟ در فروشگاه یدونه شما را با 10 ایده هنری برای درست کردن چیزهای دوست داشتنی آشنا میکنیم که می توانید بسازید و به فروش هم برسونین. یادگیری هر کدوم از این ایده ها زمان زیادی ازتون نمیگیره اما نتیجه نهایی بسیار با ارزش است. حدس من این اینه که شما تعداد زیادی از کارهای دست یدونه را برای خود نگه می دارید یا برای هدیه دادن انتخاب می کنید!
باید اینو بدونید که ساخت و فروش کالای دست ساز شما بسیار ارزشمنده. در تمام مراحلی که مشغول تهیه یک کار هنری هستید لذت عمیقی را تجربه میکنید. از قدم اول در شروع به کار، رضایت درونی از ایجاد و افرینش یک چیز با ارزش، تا لذت عمیقی که از عکس های خوب می گیرید، نوشتن هیجان انگیز یک فهرست جالب و واضح از موادی که برای زیباتر کردن کارون کمک می کنه. و در مرحله بعد هیجان مشتری در خرید محصول، و ذوق شما برای بسته بندی کالای دست ساز شما مثل بسته بندی یک هدیه کوچک و در مرحله آخر زمانی که بسته را پست می کنید تا مشتری  تحویل بگیره این احساس شادی شما کامل میشه. تازه اگر خریدار از محصول راضی بشه و به شما بازخورد خوبی بده و پیغام رضایت و خوشحالیش رو برسونه، شادی شما وصف ناپذیره . در کنار همه این احساسات خوب داشتن درآمد اضافی در حساب بانکی شما هم هیچ ضرری نداره :))
بنابراین بدون هیچ مقدمه ای، در اینجا 10 کالای فوق العاده ای که می توانید بسازید و بفروشید را بهتون معرفی می کنیم:

1. کیف هدفون

گاهی اوقات وقتی میخواهیم هدفن را از کیفی بزرگ بیرون بیاریم، احساس می کنیم که فشار خونمون بالا میره. هدفن به صورت در هم پیچیده‌ شده همراه با کلیدها و بند و سیم شارژر و کش مو..به دنبالش بالا می‌آید. من مطمئنم که خیلی از افراد دیگر هم همین مشکل را دارند. بنابراین کیف هدفن و هنرفری را می شه به عنوان کالایی یدونه برای تولید و فروش مناسب در نظر گرفت.2. کیف دستی

یک کیف خوب همیشه مفیده. اما وقتی خودتان آن‌ها را درست می‌کنید، می‌توانید آنها را واقعاً خاص درست کنید. به این صورت که پارچه‌های جالب انتخاب کنید و در جایی که همیشه دوست دارید کیف تون جیب داشته باشه، جیب‌های کاربردی تعبیه کنید.
اگر شما هم مثل من دوست دارید همیشه در پارچه فروشی ها قدم بزنید، این یک تجارت سرگرم‌کننده عالی است که می توانید آن پارچه های زیبا را تهیه کنید و هر چه که دوست دارید هم سرگرم بشین هم درآمدزایی کنید!

 

3. کیف بافندگی

اگر بافنده هستید یا کارتون به بافنده‌ها ارتباط نزدیک دارد، می‌دانید که مرتب کردن تمام میله های بافندگی با اندازه و طول متفاوت می‌تواند سخت باشد. ساخت این کیف میتونه یک راه عالی برای حل مشکل بافنده ها باشد.
من خودم عاشق انتخاب پارچه و رنگ های مختلف هستم. بکار بردن این رنگ ها در این کار یک دستورالعمل  عالی برای تولید و فروش یک کالای آسان و مفید هست.


4. لباس کتانی ساده

دوخت لباس ممکنه در ابتدا کمی ترسناک به نظر برسد. اما با استفاده از پارچه‌ها و طرح‌های مناسب، می‌توانید اجناس دوست‌داشتنی و آسان تولید کنید. لباس هایی که با سبک‌های مختلف میتونید تولید کنید و بپوشید. تولید لباس از پارچه کتانی فوق العاده آسان است و در طیف گسترده ای از رنگ ها موجود است.
براحتی با جستجو در فضای مجازی و سایت های آموزش دوخت لباس می توانید یک تاپ کتانی با دو تکه پارچه بدوزید. اما این فقط یک نقطه شروع است. شما می توانید رویاپردازی کنید و یک خط تولیدی از اقلام ساده و در عین حال شیک ایجاد کنید.5. پیش بند

پیشبند را به راحتی می توانید به روش منحصر به فرد با پارچه های رنگارنگ یا درجه یک تولید کنید. شما همچنین می توانید آنها را به صورت جیب‌دار بدوزید.
با جستجو در فضای مجازی دستورالعمل های بسیار خوبی برای شروع طراحی پیش بند پیدا می کنید، که می توانید آن را مطابق با دلخواه خود تغییر دهید!